poniedziałek, 17 sierpnia 2020 23:32

Interwencja straży przy ul. Mieszka I

 

W poniedziałkowy wieczór służby zostały wezwane do pożaru, jaki miał wystąpić w budynku wielorodzinnym w centrum Gniezna.

Sytuacja miała miejsce 17 sierpnia, po godzinie 23. Wówczas to służby zostały powiadomione o pożarze, jaki miał wystąpić na poddaszu kamienicy przy ul. Mieszka I. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy JRG Gniezno, które po dotarciu pod wskazany adres przystąpiły do działania. Jak się w krótkim czasie okazało, źródłem zadymienia, który wywołał cały alarm, była przypalająca się potrawa w jednym z mieszkań na górnym piętrze. 

Działania, polegające przede wszystkim na przewietrzeniu pomieszczeń, zostały w krótkim czasie zakończone. Na miejscu obecna była również policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane