wtorek, 08 września 2020 15:08

Mężczyzna poparzony w wybuchu pieca

 

We wtorek służby zostały powiadomione o wybuchu pieca, do jakiego miało dojść na terenie jednej z nieruchomości w Malczewie w gminie Niechanowo.

Do zdarzenia doszło 8 września po godzinie 12. Jak wynikało ze zgłoszenia, w jednym z budynków położonych we wsi Malczewo miało dojść do wybuchu pieca, w wyniku czego poparzeń miał doznać znajdujący się przy nim mężczyzna.

Na miejsce skierowano zastępy OSP Niechanowo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z nich pod wskazany adres, poszkodowany był już opatrywany przez przybyły wcześniej zespół ratownictwa medycznego. Działania straży ograniczyły się do dokonania oględzin kotłowni, w której miało miejsce zdarzenie. Jednocześnie mężczyzna z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane