niedziela, 13 września 2020 11:36

Z prawie 3 promilami prosto w latarnię

 

W niedzielne przedpołudnie na ul. 3 Maja w Gnieźnie doszło do zdarzenia drogowego - auto uderzyło w latarnię.

Do kolizji doszło 13 września, kilkanaście minut przed godziną 11. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem marki Skoda, jadąc ul. 3 Maja w kierunku Ronda Polskiego Czerwonego Krzyża, uderzył w latarnię stojącą na wysepce rozdzielającej pasy ruchu.

W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało. Przybyły na miejsce patrol policji zatrzymał kierujacego - stwierdzono u niego 2,8 promila alkoholu. 29-letni gnieźnianin został zatrzymany. Ponadto stwierdzono iż nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami. Pojazd został zabrany przez lawetę.

1 komentarz

  • Link do komentarza Kierowca niedziela, 13 września 2020 14:08 napisane przez Kierowca

    A takie miały być kary dla tych co jeżdżą pod wpływem.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane