niedziela, 13 września 2020 20:43

Zderzenie czterech aut na wyjeździe z Gniezna

 

W niedzielny wieczór na ul. Powstańców Wielkopolskich doszło do zdarzenia drogowego. Jeden z kierowców uciekł w pole kukurydzy.

Do zdarzenia doszło 13 września, po godzinie 18.30 na prostym odcinku ul. Powstańców Wielkopolskich, na wysokości ogródków działkowych. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, doszło do zdarzenia z udziałem czterech samochodów osobowych - jeden z nich, który miał kolizję z trzema pozostałymi, zjechał z nasypu drogi i zatrzymał się na ogrodzeniu.

Po tym wszystkim dwie osoby z ostatniego z pojazdów zaczęły się oddalać w kierunku Zdziechowy - po kilku chwilach zatrzymano pierwszego z nich, a kierowca (prawdopodobnie pod wpływem alkoholu) ukrył się na polu kukurydzy.

Na miejsce zdarzenia przybyły patrole policji w celu przeszukania terenu, a na pomoc w zabezpieczeniu rejonu kolizji zadysponowano JRG Gniezno oraz OSP Zdziechowa - na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Okoliczności zdarzenia ustala policja. Do sprawy wrócimy.

1 komentarz

  • Link do komentarza Pan Andrzejek poniedziałek, 14 września 2020 18:37 napisane przez Pan Andrzejek

    Po samochodach już widać co to za lumpen proletariat :D

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane