poniedziałek, 14 września 2020 09:00

Nie opanował motocykla - pasażerka w szpitalu

 

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w niedzielne, wczesne popołudnie na szosie prowadzącej w kierunku Kiszkowa.

Do zdarzenia doszło 13 września, po godzinie 13. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń policji, kierujący motocyklem marki Yamaha, jadąc od strony Gniezna w kierunku Kiszkowa, podczas wykonywania manewru wyprzedzania samochodu osobowego, na łuku szosy nie opanował prędkości do panujących warunków na drodze. W wyniku tego utracił panowanie nad jednośladem, zjechał z jezdni na pobocze, a następnie uderzył w skarpę. 

W wyniku tego zdarzenia kierujący jednośladem 24-letni mężczyzna nie odniósł większych obrażeń, natomiast jego 25-letnia pasażerka z ogólnymi potłuczeniami i otarciami została przetransportowana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Kierujący jednośladem był trzeźwy Na miejscu rejon wypadku zabezpieczało OSP Kiszkowo oraz JRG Gniezno. Postępowanie w sprawie prowadzi policja.

1 komentarz

  • Link do komentarza Bmw środa, 16 września 2020 09:24 napisane przez Bmw

    24 lata. Simsona mu dać niech zakuma o co chodzi.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane