poniedziałek, 14 września 2020 12:27

Sytuacja epidemiologiczna - stan na 14 września

 

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poinformowała o aktualnej sytuacji na terenie powiatu gnieźnieńskiego - stan na poniedziałek 14 września.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gnieźnie informuje o sytuacji epidemiologicznej dotyczącej koronawirusa w naszym regionie.

Jak przekazał gnieźnieński Sanepid, w poniedziałek 14 września do godziny 10:00 nadzorem epidemiologicznym było 0 osób, a kwarantannie na podstawie decyzji Powiatowego Inspektora Sanitarnego podlegało 50 osób. Jednocześnie też 0 osób było poddanych hospitalizacji.

Do tej pory u 199 osób z terenu powiatu gnieźnieńskiego uzyskano pozytywny wynik na obecność koronawirusa. W związku z dodatnim wynikiem w kierunku SARS-Cov-2 obecnie:

 • 5 osób poddanych jest izolacji:

  - 47-letnia kobieta, przebywa w izolatorium w Poznaniu,
  - 31-letnia kobieta, izolacja domowa,
  - 25-letni mężczyzna, przebywa w izolatorium w Poznaniu,
  - 26-letnia kobieta, przebywa w izolatorium w Poznaniu,
  - 38-letnia kobieta przebywa w izolatorium w Poznaniu.

 • wyleczone są 193 osoby,
 • stwierdzono zgon 1 osoby.

Na kwarantannie obowiązkowej w związku z przekroczeniem granicy przebywa 98 osób z powiatu gnieźnieńskiego.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane