czwartek, 17 września 2020 22:53

Koronawirus w kolejnej placówce przedszkolnej

 
Koronawirus w kolejnej placówce przedszkolnej źródło: Google Street View

Z powodu potwierdzenia zakażenia koronawirusem jednej z pracownic przedszkolnych, zamknięto placówkę prowadzoną w Czerniejewie.

O sytuacji poinformowano w komunikacie podanym na stronie Urzędu Miasta i Gminy Czerniejewo. Jak czytamy w jego treści, zgodnie z ustaleniami z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Gnieźnie z 17 września br., u jednego z pracowników Przedszkola „Wróbelek Elemelek” w Czerniejewie wykryto koronawirusa. W związku z tym w kolejny dzień, tj. w piątek 18 września, placówka została zamknięta. 

- Dzieci w tym dniu objęte zostaną nauczaniem zdalnym. W razie pytań i wątpliwości prosimy kontaktować się z  Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Gnieźnie (tel. kontaktowy 61 426 22 42, 61 426 22 43). Apelujemy o zachowanie spokoju, ale jednoczesną czujność i obserwację wszystkich domowników w czasie trwania zagrożenia epidemiologicznego - zawarto w komunikacie. Według naszych informacji, wyniki kolejnych osób poddanych badaniom mają być znane w kolejnych dniach.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane