wtorek, 22 września 2020 11:50

Wypadek w Żelazkowie. Dwie osoby poszkodowane

 

We wtorkowe przedpołudnie na szosie prowadzącej z Gniezna w kierunku Witkowa doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło 22 września około godziny 11.20. Wówczas to do służb wpłynęła informacja o zderzeniu dwóch pojazdów w miejscowości Żelazkowo, na wyjeździe w stronę Gniezna.

Na miejsce zadysponowano zastęp OSP Niechanowo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z nich okazało się, że na szosie w rejonie wjazdu do centrum ogrodniczego doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Renault z pojazdem marki Volkswagen. W wyniku tego pierwszy z pojazdów wypadł z drogi i zatrzymał się w polu.

Jako pierwsi pomocy poszkodowanym udzielili świadkowie zdarzenia, a następnie przejęli ich przybyli strażacy. Po przyjeździe zespołu ratownictwa medycznego zostali oni przekazani do karetki, a następnie dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. Na czas prowadzonych działań na drodze wprowadzono ruch wahadłowy. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

 


2 komentarzy

  • Link do komentarza Jacek środa, 23 września 2020 14:07 napisane przez Jacek

    Przed chwilą rzeczniczka policji w Gn mówiła że 74 latek jechał samochodem ciężarowym. Od kiedy Kango to ciężarówka

  • Link do komentarza szofer wtorek, 22 września 2020 13:10 napisane przez szofer

    Tam normalnie kierowcy jeżdżą jak na wyścigach. I nie przestrzegają żadnych przepisów. Przydałyby się co kawałek wysepki takie, jak na Trzemeszno. W pewnym stopniu uchroniłoby to przed kolejnymi nieszczęściami!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane