środa, 23 września 2020 10:08

Utrudnienia na parkingu przy ul. Kostrzewskiego

 

Za kilka dni mieszkańców korzystających z dużego parkingu przy ul. Kostrzewskiego czekają utrudnienia związane z zamknięciem wjazdu na jego teren.

W związku z budową kanału sanitarnego przy ul. Kostrzewskiego w Gnieźnie, firma PPU Dromo Sp. z o.o. informuje, że od wtorku 29 września br., zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu w obrębie ul. Kostrzewskiego i parkingu w pobliżu Muzeum Początków Państwa Polskiego oraz I LO.

Organizacja ruchu zakłada zamknięcie wjazdu na parking od strony skrzyżowania z ul. Poznańską. Wjazd na jego teren będzie odbywał się przez obecny wyjazd w sąsiedztwie przystanku autobusowego, 300 metrów dalej. Oznacza to iż kierowcy powinni zachować ostrożność na samym parkingu, na którym na co dzień obowiązuje ruch jednokierunkowy. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane