czwartek, 24 września 2020 09:32

ZSP nr 3 wstrzymał zajęcia. Powodem potwierdzone zakażenie

 

W Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 3 przy ul. Sienkiewicza w czwartek wstrzymano zajęcia. Powodem jest dodatni wynik u jednego z uczniów.

Zajęcia w szkole przy ul. Sienkiewicza zostały wstrzymane w czwartek 24 września - decyzja w tej sprawie zapadła jeszcze wczoraj. Powodem ma być dodatni wynik na koronawirusa, którego potwierdzono u jednego z uczniów tej placówki. W związku z tym jego klasa oraz nauczyciele, którzy mieli z nim kontakt, zostaną poddani kwarantannie.

Jednocześnie szkoła dzisiaj przejdzie dezynfekcję wszystkich pomieszczeń w celu umożliwienia wznowienia zajęć w szkole w piątek 25 września. Zajęcia w CKUiZ, z którego również korzystają uczniowie tej placówki, odbywają się bez zmian. 

2 komentarzy

  • Link do komentarza Zbulwersowana piątek, 25 września 2020 09:19 napisane przez Zbulwersowana

    Brawo Koryfeusz

  • Link do komentarza Koryfeusz czwartek, 24 września 2020 11:19 napisane przez Koryfeusz

    W zestawieniu na profilu Urzędu Wojewódzkiego zarówno z wczoraj jak i z dzisiaj nie ma osób, które by wiekowo pasowały do ucznia szkoły. W takim razie w jakim zestawieniu został on ujęty, czy też może w jutrzejszym będzie?
    Na ile wiarygodne są te raporty?

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane