piątek, 25 września 2020 08:48

Utrudnienia w ruchu w rejonie Lubochni i Kujawek

 

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejna odsłona Lubochnia Adventure Race. W związku z tym przewidywane są utrudnienia w ruchu w okolicach Lubochni, Kujawek i Wymysłowa.

Zawody zaplanowane na 26 września startują o godzinie 10 i potrwają do godziny 15. Obejmują one zmagania na kajakach na Jeziorze Wierzbiczańskim, a także bieg i jazdę rowerem.

W związku z tym spodziewać się należy utrudnień w ruchu na drogach lokalnych. Organizatorzy proszą o stosowanie się do obowiązującego tego dnia oznakowania oraz poleceń służb kierujących ruchem. Poniżej mapa rejonu utrudnień.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane