piątek, 25 września 2020 10:02

Zdobył narkotyki, by... lepiej pracować

 
Zdobył narkotyki, by... lepiej pracować źródło: KPP Gniezno

Na trop podejrzanego o nabycie środków psychotropowych wpadli gnieźnieńscy policjanci kryminalni. Stróże prawa zabezpieczyli narkotyki, a 23-latkowi postawili zarzuty. 

Genialny pomysł na zdobywanie narkotyków nie wypalił. W ręce gnieźnieńskich kryminalnych wpadł 23-letni mieszkaniec powiatu żnińskiego, który zamawiał środki psychotropowe przez internet w legalnie działającym zagranicznym sklepie. Wystarczyło, że zapłacił przelewem bankowym lub kartą kredytową, a nielegalne w Polsce narkotyki były dostarczane do punktów przesyłkowych na terenie Gniezna, gdzie specjalnie przyjeżdżał je odebrać.

Z zabezpieczonych przez funkcjonariuszy substancji można by przygotować ponad 300 porcji. Młody mężczyzna tłumaczył policjantom, że zamawiał zakazane środki, by... lepiej funkcjonować w pracy. 23-latek usłyszał już zarzuty, a za niezgodne z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nabycie narkotyków grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Gniezno

1 komentarz

  • Link do komentarza CBŚ sobota, 26 września 2020 09:13 napisane przez CBŚ

    Taka ilość do własniego użytku? Przeciez logiczne, ze chciał dystybłować, co znacznie zmienia zarzut...

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane