sobota, 26 września 2020 13:21

Poranne dachowanie koło Kłecka

 
Poranne dachowanie koło Kłecka źródło: OSP Kłecko

W sobotni ranek na szosie prowadzącej z Kłecka w kierunku Karniszewa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego pojazdu.

Do zdarzenia doszło 26 września, przed godziną 9:30. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na drodze powiatowej prowadzącej z Kłecka do Karniszewa, tuż za łukiem drogi doszło do dachowania samochodu osobowego.

Na miejsce zdarzenia przybyło OSP Kłecko, które zabezpieczyło miejsce zdarzenia oraz uszkodzony pojazd. Osoba podróżująca pojazdem opuściła go o własnych siłach - została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego. Okoliczności kolizji ustali policja.

źródło: OSP Kłecko

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane