poniedziałek, 28 września 2020 15:25

Zaginął Robert S.

 

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukują zaginionego w Bruggen na terenie Niemiec 29-letniego Roberta S.

Aktualizacja 4 października: Mężczyzna odnalazł się cały i zdrowy - wrócił do kraju.

Gnieźnieńscy policjanci poszukują zaginionego Roberta S., 29-letniego mieszkańca Witkowa. Mężczyzna w nocy z 11 na 12 września 2020 roku zaginął w miejscowości Bruggen na terenie Niemiec.

Zaginiony ma 174 cm wzrostu, oczy piwne, jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne krótkie włosy. Ubrany w jeansowe spodnie i czarną koszulkę. Ma tatuaż na tatuaż na lewym przedramieniu i bliznę nad lewym okiem.

Policjanci zwracają się do wszystkich osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat miejsca pobytu zaginionego Roberta Skibińskiego o kontakt z funkcjonariuszami z Zespołu do Spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie - ulica Jana Pawła II 2, tel. 47 77 21 307 lub oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie tel. 47 77 21 211, telefon alarmowy 112.

źródło: KPP Gniezno

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane