środa, 30 września 2020 09:28

Zaginęła mieszkanka Gniezna (aktualizacja)

 

W środowy ranek trwały poszukiwania zaginionej 62-letniej mieszkanki Gniezna, która ostatni raz była widziana wczoraj i od tej pory nie kontaktowała się z rodziną.

Aktualizacja 11:30: Jak poinformowała nas Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie, zaginiona odnalazła się w środowe przedpołudnie.

Kobieta, licząca 62 lata, zamieszkała w Gnieźnie, ostatni raz była widziana w miniony wtorek 29 września około godziny 19 na ul. Konopnickiej. Od tej pory rodzina i bliscy nie mieli kontaktu z zaginioną. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu

Zaginiona nosi okulary, ubrana była w błękitną kurtkę, czarne leginsy i czarną bluzkę. Osoby mające informację o miejscu jej przebywania, proszone są o kontakt z gnieźnieńską komendą Policji tel. 47 77 21 211.

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane