niedziela, 04 października 2020 17:58

Zaginiony Robert odnalazł się

 

Zaginiony 29-latek, którego od kilku dni poszukiwała rodzina oraz przyjaciele, odnalazł się i powrócił z rodzicami do swojej miejscowości.

Kilka dni temu informowaliśmy, że na terenie Niemiec zaginął 29-letni mieszkaniec Witkowa Robert S. Młody mężczyzna ostatni raz miał się kontaktować z rodziną ponad trzy tygodnie wcześniej i od tej pory nie było wiadomo co się z nim dzieje - przebywał w tym czasie w Bruggen. 

Jak udało się nam dowiedzieć, zaginiony Robert S. odnalazł się cały i zdrowy. Wrócił wraz z rodziną do kraju. Wszystkim zaangażowanym w pomoc w poszukiwaniu dziękujemy za pomoc.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane