sobota, 10 października 2020 13:46

Bójka kibiców na os. Grunwaldzkim

 

Do bójki z udziałem około 30 osób doszło w sobotnie wczesne popołudnie na os. Grunwaldzkim. Na miejscu interweniowała policja.

Sytuacja miała miejsce 10 października po godzinie 13 w rejonie ul. Grunwaldzkiej. Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, miało tam dojść do ustawki między kibicami. W bójce miało wziąć udział około 30 osób, a podczas burdy miało dojść do uszkodzenia samochodu przyjezdnej grupy.

Na miejsce przybyło kilka patroli policji, ale do tego czasu uczestnicy ustawki zdążyli się rozbiec po całym osiedlu. W trakcie działań policji dokonano kilku zatrzymań.

Jak potwierdziła nam Policja, w sprawie zostało zatrzymanych 6 osób. Obecnie wobec nich prowadzone są czynności.

 

4 komentarzy

 • Link do komentarza Kris niedziela, 11 października 2020 15:44 napisane przez Kris

  Na całe szczęście Policja nie będzie miała problemów z ustaleniem uczestników bójki tzw. " kibiców". W sąsiedztwie zdarzenia wiele kamer monitoringu (stacja paliw, sklep spożywczy itp.... Prawda???

 • Link do komentarza Gnieznoniktmnieniezno sobota, 10 października 2020 18:52 napisane przez Gnieznoniktmnieniezno

  ciekawe czy zachowali odległość i bili się w maskach

 • Link do komentarza Icok sobota, 10 października 2020 16:19 napisane przez Icok

  Kto wygrał?

 • Link do komentarza Bolo sobota, 10 października 2020 16:04 napisane przez Bolo

  Taka to Polska na socjalu bo plecki bolą.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane