niedziela, 11 października 2020 12:07

Nagranie z ustawki kibiców przy ul. Grunwaldzkiej

 

Sześć osób miało zostać zatrzymanych przez policję po tzw. ustawce, do której doszło w minioną sobotę przy ul. Grunwaldzkiej.

Jak informowaliśmy wczoraj, wkrótce po zdarzeniu, po godzinie 13 w okolicach stacji benzynowej przy ul. Grunwaldzkiej doszło do bójki pomiędzy 30 osobami. Wówczas też przekazaliśmy, że doszło tam do ustawki, choć nie udało się dowiedzieć jednoznacznie między którymi drużynami. Wiadomo jednak, że w bójce wzięli udział także kibice Startu. Nagranie z całej bójki dotarło do nas dzisiaj do redakcji - jest bez dźwięku. 

 

Na miejscu interweniowali mundurowi, która w krótkim czasie przeszukała cały teren, po którym rozbiegli się uczestnicy bójki - na terenie dawnych koszar, okolicach stadionu żużlowego oraz osiedla Grunwaldzkiego. Jak poinformowała nas gnieźnieńska Policja, w trakcie działań zatrzymano sześć osób. Czynności w sprawie trwają.

7 komentarzy

 • Link do komentarza SZPK poniedziałek, 12 października 2020 13:14 napisane przez SZPK

  Czy ktoś wie w jakich nasi?

 • Link do komentarza szymon t niedziela, 11 października 2020 21:41 napisane przez szymon t

  ale jazda jak w 80'

 • Link do komentarza Bobhaus niedziela, 11 października 2020 19:28 napisane przez Bobhaus

  To nie kibice to bandyci. Swego czasu w Wielkiej Brytanii Margaret Thacher zrobiła z bandytami porządek. Dostali dożywotni zakaz wstępu na stadiony i się skończyło. W tym wszystkim zastanawiające jest to że że ci bandyci są używani przez partie nacjonalistyczne i religijne w PL i nie tylko . Do zwalczania tak jak w PL Parad Równości. To tego samego pokroju bandyci podpalali w Warszawie tzw. Tęczę. To oni są wspierani przez kościelnych konserwatystów. Tylko patrzeć jak zaczną bić ludzi na ulicy za poglądy. To sami bandyci wrzeszczeli na premiera Donalda Tuska obraźliwe slogany cyt. Donald mat_le twój rząd obalą kibole" . Czas zrobić z tymi bandziorami porządek .

 • Link do komentarza Miras niedziela, 11 października 2020 18:00 napisane przez Miras

  Gdy ustawka trwala na jednostce,to radiowozy na sygnałach jechały przez całe Gniezno wszyscy to słyszeli ,i powiem.... tak to cud że kogokolwiek zatrzymali.

 • Link do komentarza Majomir niedziela, 11 października 2020 17:45 napisane przez Majomir

  Biali to dobrzy?

 • Link do komentarza kibol niedziela, 11 października 2020 15:55 napisane przez kibol

  Jakie miasto taka ustawka! :D Czy oni się bawią w berka? :D Masakra!

 • Link do komentarza Zenek niedziela, 11 października 2020 14:19 napisane przez Zenek

  Tak na przyszłość: Turn Your Phone 90 Degrees https://youtu.be/AqHZJe6306k

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane