wtorek, 13 października 2020 12:00

Utrudnienia na ul. Wrzesińskiej

 

Od poniedziałku kierowcy informują nas o utrudnieniach, które występują w rejonie ul. Wrzesińskiej, gdzie prowadzone są prace remontowe.

Prace w rejonie ul. Wrzesińskiej, od skrzyżowania z ul. Kostrzewskiego w kierunku wyjazdu z miasta, prowadzone są od minionego poniedziałku. Od południa tego dnia mieszkańcy informują nas o utrudnieniach, które powodują długie korki w rejonie ul. Kostrzewskiego i Wolności. Dzieje się to w momencie, kiedy czas przejazdu przez miasto jest i tak dłuższy z uwagi na zamknięcie wiaduktu - niektórzy zmotoryzowani stali wczoraj w korkach nawet przez 45 minut.

Prace remontowe, polegające na zdjęciu starej nawierzchni i ułożeniu nowej, nie zostały w żaden sposób zapowiedziane przez zarządcę drogi - stąd też nie można było ostrzec kierowców o utrudnieniach, które wystąpią na ul. Wrzesińskiej. Jak jednak informuje GDDKiA, prace na wspomnianym odcinku drogi trwać mają maksymalnie do 23 października i obejmą jedynie odcinek drogi krajowej nr 15 w rejonie skrzyżowania z ul. Wolności. Na ten czas w tym rejonie prowadzony jest ruch wahadłowy.

9 komentarzy

 • Link do komentarza qwertz środa, 14 października 2020 09:29 napisane przez qwertz

  Co ma Budasz do działań GDDKiA? Myślicie wy czasem w tych komentarzach? Bo czasem mam wątpliwości.

 • Link do komentarza LIDIA wtorek, 13 października 2020 21:31 napisane przez LIDIA

  W cywilizowanych krajach tego typu prace przeprowadzane są nocą, a nie w godzinach szczytu...

 • Link do komentarza kierowca wtorek, 13 października 2020 21:22 napisane przez kierowca

  Mieli kiedy to robic

 • Link do komentarza Ja wtorek, 13 października 2020 20:20 napisane przez Ja

  Tylko idiota wydał decyzję by przeprowadzić remont w godzinach szczytu. No tak ale w nocy można tylko spać i nie było by atrakcji.

 • Link do komentarza Kiniu wtorek, 13 października 2020 17:05 napisane przez Kiniu

  Szkoda że nie było wcześniej żadnej informacji o planowanych naprawach. Zamiast to drogowcy zaoferowali nam długie korki opóźnienia. w końcu po zamknięciu wiaduktu większość aut porusza się tamtędy. Przy okazji kiedy napiszecie coś o planowanych utrudnieniach na ulicy Kostrzyńskiej na skręcie w Dalki. Podobno stawiana jest sygnalizacja świetlna i dodatkowy pas ruchu.

 • Link do komentarza Zenek wtorek, 13 października 2020 15:08 napisane przez Zenek

  Trzeba mieć nieźle w głowie poprzestawiane by tak skumulować remonty na drogach. Należy czasami wyjść zza biurka, przeprowadzić wizję lokalną zobaczyć jak to wygląda - piszę do decydentów. Proponuję jeszcze malowanie pasów pod "trzema mostami", ponowny remont przejazdu kolejowego na Dalkach i remont przejazdu Wierzbiczany. Oczywiście ustalić jeden wspólny termin.

 • Link do komentarza cezik wtorek, 13 października 2020 13:10 napisane przez cezik

  Nie informowali bo burdel będzie "tylko" przez 11 dni.

  W tym kraju muszą wrócić pręgieże...

 • Link do komentarza Gnieźnianin wtorek, 13 października 2020 13:02 napisane przez Gnieźnianin

  Jak zwykle zero myślenia zarówno przez władze miasta jak i GDDKiA. I później wielkie larum, że smog i zanieczyszczenie powietrza przez stojące samochody w korkach. Czerwona kartka dla ekipy budasza i całego zarządu GDDKiA.

 • Link do komentarza mamusia wtorek, 13 października 2020 12:57 napisane przez mamusia

  Kiedy naprawią ulicę Sosnową . Żeby dojść do tego placu zabaw to można nogi połamać na tych górach i dolinach w asfalcie , o dalszej drodze w kierunku lasu to już można powiedzieć że to tragedia chyba nie spotykana w skali światowej

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane