piątek, 16 października 2020 13:22

Szpital zawiesił rejestrację ambulatoryjną do laboratorium

 

Szpital Pomnik Chrztu Polski ponownie zawiesił funkcjonowanie rejestracji ambulatoryjnej w swoim laboratorium. Powodem jest sytuacja, w jakiej znajduje się lecznica.

Jak poinformował Szpital Pomnik Chrztu Polski, ze względu na obecną sytuację Rejestracja Ambulatoryjna Laboratorium Szpitala będzie nieczynna od 16 października 2020 do odwołania. Była ona otwarta od początku czerwca br., kiedy to wznowiła wówczas pracę po trzymiesięcznej przerwie spowodowanej z tego samego powodu.

Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, obecnie powodem jest coraz trudniejsza sytuacja, w jakiej znajduje się lecznica - kwarantanną objęto kolejną grupę osób z personelu, a ponadto placówka przygotowuje się na zarządzenia, których wprowadzenia można się spodziewać w kolejnym tygodniu. 

Pacjenci pod opieką poradni specjalistycznych posiadający skierowanie na badania laboratoryjne mogą zgłosić się do pobrania krwi od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 12:00 do punktu pobrań w gabinecie przy kompleksie poradni specjalistycznych na ul. Św. Jana 9.

Odbiór wyników wcześniej wykonanych badań laboratoryjnych następuje po wcześniejszym umówieniu terminu odbioru pod numerem 61 222 82 30. Lecznica zachęca do korzystania z platformy eLaborat służącej do przeglądania wyników online (warunkiem jest podanie adresu e-mail podczas rejestracji) dostępnej pod adresem: https://kl258.elaborat.marcel.pl/
 

2 komentarzy

 • Link do komentarza obywatel RP piątek, 16 października 2020 17:36 napisane przez obywatel RP

  Będę pisał oficjalne pismo do szpitala, ze bierze pelna odpowiedzialnosc za zdrowi i życie ludzi potrzebujących pomocy gdy ten zasłaniał się falszywa plandemia

 • Link do komentarza Ja piątek, 16 października 2020 14:25 napisane przez Ja

  Żenada!!!!
  Najlepiej okopać się , zamknąć, ludzie niech umierają bez pomocy
  Zobaczcie jakie dantejskie sceny są pod laboratorium Diagniostyka ,teraz to już w ogóle będzie masakra
  Szacunek dla tych lekarzy i pielęgniarek , którzy chcą pracować i pomagać
  Wczoraj dzwoniłam 73 razy do lekarz rodzinnej, pilnie potrzebowałam porady dla dziecka
  Czy się dodzwoniłam????? Nie
  Dzisiaj znowu kolejny raz musiałam skorzystać z wizyty lekarskiej ,oczywiście płatnej
  Cały ten system wykończy nas szybciej niz wirus

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane