sobota, 17 października 2020 13:39

Pożar w domu na os. Piekary

 

W sobotnie, wczesne popołudnie służby otrzymały powiadomienie o pożarze, który wystąpił w budynku mieszkalnym na ul. Bzowej.

Do zdarzenia doszło 17 października, po godzinie 13. Wówczas to służby otrzymały powiadomienie o pożarze, jaki miał wystąpić w domu jednorodzinnym przy ul. Bzowej w Gnieźnie. Na miejsce zdarzenia zadysponowano zastępy JRG Gniezno wraz z drabiną mechaniczną.

Po dotarciu na miejsce okazało się, że pożar wystąpił w piwnicy domu - działania strażaków objęły ugaszenie źródła ognia i wentylację pomieszczeń. Wszyscy domownicy zdążyli opuścić budynek przed przybyciem straży - nikomu nic się nie stało. Na miejsce przybyła również policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane