wtorek, 20 października 2020 10:39

27 nowych przypadków zakażeń i 1 zgon

 

Wielkopolski Urząd Wojewódzki poinformował o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w regionie. 

Jak poinformował WUW we wtorkowe przedpołudnie, na terenie kraju potwierdzono 9291 przypadków zakażeń. Z tego aż 1187 zlokalizowanych jest na terenie Wielkopolski, a najwięcej w powiecie poznańskim - tylko dziś 431 osób.

Jak informuje WUW, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 27 nowych przypadków zakażeń - wszyscy przebywają w izolacji domowej. Zgodnie z przekazem WUW, nie ma już podawania szczegółowych danych dotyczących płci i wieku tych osób. Obecnie na terenie powiatu gnieźnieńskiego znajduje się 138 osób z potwierdzonym koronawirusem. 

Ponadto odnotowano także kolejny zgon - w Wielospecjalistycznym Szpitalu Miejskim w Poznaniu zmarł 60-letni mężczyzna z powiatu gnieźnieńskiego. Jest to 11 śmiertelny przypadek w naszym regionie.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Mark środa, 21 października 2020 10:55 napisane przez Mark

    Widać, że głupota się szerzy.

  • Link do komentarza Noo środa, 21 października 2020 00:22 napisane przez Noo

    Suweren puknij się Pan w czolo. Byle mocno.

  • Link do komentarza Suweren wtorek, 20 października 2020 12:56 napisane przez Suweren

    Ta pandemia jest polityczna ludzie obudzcie się bo zniewalają was. Zobaczcie co sie dzieje w Poznaniu jak policja wyciaga księdza z różańca. To jest prześladowanie chrześcijan. Apokalipsa wypełnia się

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane