poniedziałek, 26 października 2020 09:08

Ciężarówka wpadła do rowu na wyjeździe z Gniezna

 
Ciężarówka wpadła do rowu na wyjeździe z Gniezna zdjęcie nadesłane

W poniedziałkowy ranek na szosie wylotowej z Gniezna w kierunku Kiszkowa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciężarówki.

Do zdarzenia doszło 26 października, po godzinie 8. Jak wynika z nieoficjalnych ustaleń, na ul. Kiszkowskiej, tuż za ostatnimi zabudowaniami, samochód ciężarowy przewożący materiały sypkie, jadąc od strony miasta zjechał z jezdni i przewrócił się w rowie. 

W wyniku zdarzenia nikomu się nic nie stało, a ruch odbywa się obecnie bez większego problemu. Na miejsce przybyła wezwana policja. Kierowcy powinni jednak nastawić się na większe utrudnienia w późniejszych godzinach, kiedy będzie następowało wyciąganie pojazdu z rowu.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane