poniedziałek, 02 listopada 2020 12:19

Zmarł funkcjonariusz gnieźnieńskiej komendy

 

Zmarł funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie asp. sztab. Mirosław Wankowski, który od pewnego czasu przebywał w szpitalu. 

O zgonie swojego funkcjonariusza poinformowała KPP Gniezno. Asp. sztab. Mirosław Wankowski od pewnego czasu przebywał w szpitalu w związku z zakażeniem koronawirusem. Niestety, nie udało się uratować jego życia - zmarł 2 listopada w wieku 49 lat. Pozostawił w smutku pogrążoną żonę oraz dwójkę dzieci w wieku 11 i 19 lat.

- Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W imieniu Komendanta Powiatowego, kierownictwa oraz policjantów i pracowników gnieźnieńskiej Policji składamy rodzinie wyrazy żalu i współczucia z powodu śmierci. Trudno jest żegnać kogoś, kto jeszcze mógł być z nami. Łączymy się z pogrążoną w bólu rodziną - pisze KPP Gniezno. 

Asp. sztab. Mirosław Wankowski w szeregi Policji wstąpił 15 września 1992 roku. Służbę rozpoczął w Oddziałach Prewencji Policji w Poznaniu, następnie w 1995 roku przeniósł się do Wydziału Prewencji w Gnieźnie, a od 2007 roku służył w Wydziale Ruchu Drogowego w KPP Gniezno. 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek, 6 listopada o godzinie 11:00 w kościele pw. św. Michała Archanioła w Mieścisku.

 

5 komentarzy

 • Link do komentarza KoKo wtorek, 03 listopada 2020 21:40 napisane przez KoKo

  Dobry to byl czlowiek, dlaczego tacy odchodza za wcześnie. Miałam przyjemność spotkać bo na swojej drodze

 • Link do komentarza Emeryt z firmy wtorek, 03 listopada 2020 16:56 napisane przez Emeryt z firmy

  Spokój Jego duszy

 • Link do komentarza Marek Bartkowicz wtorek, 03 listopada 2020 08:40 napisane przez Marek Bartkowicz

  Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus.
  Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.

 • Link do komentarza Hubert poniedziałek, 02 listopada 2020 21:04 napisane przez Hubert

  Wania...:((((((( zawsze był człowiekiem a pózniej policjantem ! Mega równy chłop. Miras chłopaku spoczywaj w pokoju

 • Link do komentarza Koleżanka.... poniedziałek, 02 listopada 2020 13:06 napisane przez Koleżanka....

  Najszczersze wyrazy współczucia
  Dla rodziny

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane