wtorek, 03 listopada 2020 08:30

Renault uderzyło w latarnię na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego

 
Renault uderzyło w latarnię na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego zdjęcie nadesłane

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w poniedziałkowy, późny wieczór na Trasie Zjazdu Gnieźnieńskiego.

Zdarzenie miało miejsce 2 listopada, około godziny 22 na odcinku Trasy, na wysokości cmentarza św. Krzyża, tuż za łukiem drogi. 

Jak wynika z ustaleń policji, kierująca samochodem marki Renault Laguna, jadąc od strony Poznania w kierunku Bydgoszczy, nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze - w wyniku tego wpadła w poślizg. Samochód przemieszczający się na jezdni wjechał na pas zieleni oddzielający jezdnie, a następnie uderzył w latarnię uliczną, doprowadzając do jej przewrócenia.

W wyniku zdarzenia komu nic poważnego się nie stało. Przybyła na miejsce policja, po ustaleniu okoliczności kolizji, ukarała kierującą mandatem karnym.

 


4 komentarzy

 • Link do komentarza Sławek czwartek, 05 listopada 2020 18:13 napisane przez Sławek

  Jak opony stare kichy to nie pociśniesz na tym łuku, zresztą efekty widać, ale najlepsza miejscówka na przedmuchanie auta

 • Link do komentarza Jeż wtorek, 03 listopada 2020 23:48 napisane przez Jeż

  Gdzie jest rondo na poznańskiej?

 • Link do komentarza mieszkaniec 3 Maja wtorek, 03 listopada 2020 23:03 napisane przez mieszkaniec 3 Maja

  Szofer, napisz jeszcze, ze wieczorami i późną nocą na tym odcinku odbywają się wyścigi z piskiem hamulców. Teraz, to pół biedy, ale latem, to przy otwartych oknach na 3 Maja spać nie możemy.

 • Link do komentarza szofer wtorek, 03 listopada 2020 09:37 napisane przez szofer

  Tam na tym odcinku wielu kierowców pędza, jak szaleni. Od Ronda na Poznanskiej/łaskiego w kierunku Winiar ruszają często z kopyta, jak na torze wyścigowym i często zajeżdżają drogę tym z prawego pasa, by potem skręcić w Żwirki i Wigury.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane