poniedziałek, 16 listopada 2020 11:15

Zaginiony gnieźnianin odnalazł się

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie poszukiwali zaginionego mieszkańca Grodu Lecha. Mężczyzna dzisiaj (16 listopada) nie powrócił po zakończonej pracy do miejsca zamieszkania.

Jak przekazała nam rodzina oraz potwierdziła policja, 44-letni gnieźnianin odnalazł się cały i zdrowy w poniedziałkowe popołudnie.

Policja prowadzi poszukiwania za 44-letnim Waldemarem K., który zaginął dzisiaj tj. w poniedziałek 16 listopada o godzinie 6:00. Zaginiony po zakończonej pracy, przy ulicy Kostrzewskiego w Gnieźnie nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Ubrany jest w czarną skóropodobną kurtkę bez kaptura, jasnoniebieską koszulkę i jeansy. Może posiadać przy sobie czarny plecak. Znaki charakterystyczne: łysy, nosi okulary, w okolicy nadgarstka posiada tatuaż w kształcie barana.

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu lub widziały zaginionego, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 211 lub 112.

2 komentarzy

  • Link do komentarza A czwartek, 19 listopada 2020 19:10 napisane przez A

    A ja jestem ciekawa gdzie był??? No i z kim??? Policja, rodzina szuka a Pan sie znalazł...

  • Link do komentarza Jony zapato czwartek, 19 listopada 2020 06:48 napisane przez Jony zapato

    No co poszedł w długą i trochę mu zeszło

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane