poniedziałek, 16 listopada 2020 12:16

Wypadek na szosie między Gnieznem a Kłeckiem

 

Do groźnego w skutkach wypadku drogowego doszło w poniedziałkowe południe na drodze między Gnieznem a Kłeckiem.

Do zdarzenia doszło 16 listopada chwilę przed godziną 12. Jak wynika z nieoficjalnych informacji kierujący samochodem marki Skoda Felicja jadąc od strony Kłecka w kierunku Gniezna, tuż przed Działyniem na łuku drogi wypadł z jezdni, po czym uderzył w drzewo i zatrzymał się na polu.

Na miejsce zdarzenia przybyły zastępy OSP Kłecko i JRG Gniezno, które udzieliły pomocy poszkodowanemu młodemu mężczyźnie - odniósł on poważne obrażenia głowy. Po przybyciu zespołu ratownictwa medycznego przetransportowano go do szpitala w Gnieźnie.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane