czwartek, 19 listopada 2020 10:41

142 nowe przypadki i 3 zgony

 

W czwartkowe przedpołudnie poinformowano o kolejnych przypadkach koronawirusa, które zostały potwierdzone w naszym regionie.

Jak przekazano przed południem 19 listopada, na terenie kraju potwierdzono 23 975 przypadków zakażeń - z tego 2153 zlokalizowane są na terenie Wielkopolski.

Jak informuje Wielkopolski Urząd Wojewódzki, na terenie powiatu gnieźnieńskiego odnotowano 142 nowe przypadki zakażeń. Nie przekazano, czy wśród nich są jakiekolwiek osoby znajdujące się w hospitalizacji. Ponadto odnotowano 3 zgony.

Obecnie na terenie powiatu gnieźnieńskiego znajdują się 1892 aktywne przypadki osób z potwierdzonym koronawirusem, przy czym od początku wystąpienia pierwszego przypadku było to 3190osób. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane