poniedziałek, 23 listopada 2020 13:24

Kolejna pijana jazda zakończona przed celem

 

W miniony weekend doszło do kolejnej sytuacji z udziałem pijanego kierowcy - tym razem podróż przerwali policjanci, powiadomieni przez świadka.

Sytuacja miała miejsce w minioną sobotę 21 listopada w godzinach popołudniowych. Funkcjonariusze policji zostali powiadomieni przez osobę, która była świadkiem, że na drodze między Wierzbiczanami a Szczytnikami Duchownymi jedzie samochód marki Citroen, którego kierujący może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Na miejsce udali się policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego, którzy dokonali zatrzymania wskazanego pojazdu. Już wkrótce się okazało, że kierujący autem 46-letni mieszkaniec powiatu gnieźnieńskiego faktycznie znajduje się pod wpływem alkoholu - w jego organizmie stwierdzono 2 promile w wydychanym powietrzu. Teraz mężczyzna odpowie za swoje postępowanie tj. prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane