poniedziałek, 23 listopada 2020 17:39

Burmistrz Kłecka trafił do szpitala

 

Do gnieźnieńskiego szpitala trafił Adam Serwatka, burmistrz gminy Kłecko. Jak informuje urząd, stan włodarza jest stabilny.

Jak przekazał oficjalny profil Urzędu Gminy Kłecko, Adam Serwatka od 13 listopada przebywał na kwarantannie domowej, realizując swoje obowiązki w sposób zdalny.

W minioną sobotę 21 listopada zdrowie włodarza kłeckoskiej gminy jednak się pogorszyło i ostatecznie trafił do szpitala w Gnieźnie: - Obecnie stan zdrowia Burmistrza jest stabilny - informuje urząd.

Jak dodano, zadania podjęte przez gminę realizowane są zgodnie z planem, a obsługa klienta odbywa się na bieżąco przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

7 komentarzy

 • Link do komentarza Damian piątek, 27 listopada 2020 15:30 napisane przez Damian

  Idąc tokiem myślenia pisarzy z Kłecka postuluję po powrocie burmistrza z chorobowego zwolnić wszystkich pracowników urzędu, bo jak widać bez burmistrza naprawdę gmina się wali!

 • Link do komentarza czytelnik piątek, 27 listopada 2020 08:58 napisane przez czytelnik

  Ale macie problemy w tym Klecku! Najlepiej zamknijcie urząd gminy,skoro kilka dni bez wójta i już gmina wam się wali!

 • Link do komentarza Zenon piątek, 27 listopada 2020 00:31 napisane przez Zenon

  Hm... Przydział czynności, to jakiś kłecki wymysł, gdzie w prawie pracy, administracyjnym, samorządowym jest nowa o takim dokumencie. Zastępstwo jest regulowane przez ustawę a dalej przez regulamin organizacyjny ewentualnie zarządzenie wójta które są jawne. Który dokument w gminie Klecko o tym stanowi?

 • Link do komentarza Hugo Olsen czwartek, 26 listopada 2020 23:46 napisane przez Hugo Olsen

  Panie Zenonie - oczywiście że ustawa o samorządzie gminnym jasno precyzuje kto zastępuje wójta, ale precyzuje również kiedy...

 • Link do komentarza Zenon środa, 25 listopada 2020 11:54 napisane przez Zenon

  Ustawa o samorządzie gminnym jasno prezyzuje kto zastępuje wójta... Nie może to być jakiś urzędnik... Poczytać...

 • Link do komentarza taka gmina wtorek, 24 listopada 2020 12:19 napisane przez taka gmina

  Na pewno gmina się nie zawali. Jest urzędnik, który te obowiązki ma zapisane w przydziale czynności na czas nieobecności burmistrza. Przecież oprócz choroby burmistrz ma także prawo do urlopów i wtedy "Zenon" się nie martwił, kto zarządzał gmina???

 • Link do komentarza Zenon poniedziałek, 23 listopada 2020 21:44 napisane przez Zenon

  Kto zarządza gminą pod nieobecność burmistrza. Pamiętamy jak po zatrudnieniu pewnej osoby burmistrz zlikwidował stanowisko zastępcy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane