poniedziałek, 30 listopada 2020 18:58

Dachowanie na krajowej „piętnastce”

 
Dachowanie na krajowej „piętnastce” źródło: OSP Czerniejewo

W poniedziałkowy wieczór na drodze krajowej nr 15 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem jednego samochodu osobowego.

30 listopada przed godziną 18 służby zostały powiadomione o wypadku, do którego miało dojść na DK15 między Żydowem a Szczytnikami Czerniejewskimi.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Żydowo, OSP Czerniejewo i JRG Gniezno. Po dotarciu pierwszego z zastępów zastano pojazd po dachowaniu, znajdujący się na poboczu drogi. Podróżujący autem dwie osoby opuściły go o własnych siłach i nie wymagały pomocy medycznej. 

Działania ograniczyły się do zabezpieczenia miejsca do czasu przyjazdu policji, która wyjaśni okoliczności zdarzenia.

źródło: OSP Czerniejewo

 

1 komentarz

  • Link do komentarza szofer poniedziałek, 30 listopada 2020 21:12 napisane przez szofer

    Tam zaczyna się droga śmierci. Kierowcy mając prostą szosę dociskają do dechy, ile wlezie! Przydałoby się na trasie do Wrześni kilka wysepek. One uratują być może niejedno życie!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane