czwartek, 03 grudnia 2020 13:53

Dachowanie na ośnieżonej drodze

 

Do groźnego w skutkach zdarzenia doszło w pierwszych godzinach po rozpoczęciu pierwszych tego sezonu opadów śniegu.

Do zdarzenia doszło 3 grudnia około godziny 13 na drodze prowadzącej z Gniezna w kierunku Zdziechowy. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na wysokości Krzyszczewa doszło do dachowania samochodu osobowego.

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Zdziechowa i JRG Gniezno, które zabezpieczyły miejsce zdarzenia. Podróżujący pojazdem opuścili go o własnych siłach i trafili pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Doszło do niego w pierwszej godzinie pierwszych w tym sezonie opadów śniegu, a piaskarka pojawiła się niedługo po pojawieniu się służb na miejscu wypadku. Niemniej zalecamy ostrożność na drogach!

2 komentarzy

  • Link do komentarza  Natala czwartek, 03 grudnia 2020 21:18 napisane przez Natala

    Droga prosta, jak drut, ale są także ograniczenia. Jeżdżę tam codziennie i codziennie mistrzowie kierownicy starymi wrakami mnie wyprzedzają. Jak tylko miną przejazd kolejowy, to rura i gaz do dechy! No i widać na obrazku, czym to się kończy.

  • Link do komentarza Pawel czwartek, 03 grudnia 2020 20:35 napisane przez Pawel

    A to śnieg winny? A może drogowcy których co roku zaskakuje zima. Gniezno dziś w godzinach między 13 a 14 było nie do przejechania i nie widziałem tam żadnej piaskarki ani osoby odsniezajacej chodnik... Zato widziałem tiry które nie były w stanie ruszyć z pod sygnalizacji

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane