czwartek, 10 grudnia 2020 16:31

Zderzenie na ul. Poznańskiej

 

W czwartkowe popołudnie na skrzyżowaniu ul. Poznańskiej z ul. Topolową doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. 

Do zdarzenia doszło 10 grudnia około godziny 16. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na wspomnianym skrzyżowaniu doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku tego oba pojazdy przemieściły się na jezdni.

Na miejsce przybyły dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia do czasu przyjazdu pozostałych służb. Wszyscy podróżujący pojazdami wyszli z nich o własnych siłach - jedną osobą zajął się zespół ratownictwa medycznego. 

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch na pasie w kierunku Poznania był zablokowany, a ruchem kierowano ręcznie. 

1 komentarz

  • Link do komentarza mikrus czwartek, 10 grudnia 2020 20:44 napisane przez mikrus

    Jeszcze więcej świateł!!!! Tam powinno być rondo

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane