wtorek, 15 grudnia 2020 20:14

Pożar w pobliżu tartaku

 

We wtorkowy wieczór służby zostały powiadomione o pożarze, jaki został zauważony w rejonie tartaku zlokalizowanego w Cielimowie.

Do zdarzenia doszło 15 grudnia, około godziny 19:30. Wówczas to został zauważony dym i ogień, wydobywający się z budynku znajdującego się na jednej z posesji przy ul. Świerkowej. Na miejsce zdarzenia zadysponowano JRG Gniezno oraz OSP Niechanowo i OSP Żydowo.

Po dotarciu pierwszych zastępów, na miejscu zastano płonące wnętrze obiektu wykonanego z blachy. Wkrótce okazało się, że w środku znajduje się ciągnik siodłowy, który był już w większości objęty ogniem. Działania ograniczyły się do stłumienia pożaru i dogaszenia pojazdu, a następnie sprawdzenia pogorzeliska miernikiem. 

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane