środa, 30 grudnia 2020 15:20

Poszukiwany sprawca kradzieży w sklepie

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży, do jakiej doszło w jednym ze sklepów na os. Skiereszewo.

Funkcjonariusze poszukują mężczyzny, który został uchwycony przez kamery monitoringu w sklepie budowlanym przy ul. Orzeszkowej. 17 listopada 2020 roku doszło tam do kradzieży klucza udarowego o wartości 1899 złotych. Na nagraniu i zdjęciach widać osobę, która ma związek z tym zdarzeniem. 

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszeni są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 47 77 21 276 lub oficerem dyżurnym 47 77 21 211. Adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Policja zapewnia anonimowość.

 

3 komentarzy

  • Link do komentarza Antek środa, 06 stycznia 2021 14:13 napisane przez Antek

    Żeby jeszcze szło powiększyć to zdjęcie to może bym widział tą złodziej skąd twarz.

  • Link do komentarza Daniel czwartek, 31 grudnia 2020 13:12 napisane przez Daniel

    Pytam się gdzie była ochrona, lub zapytam się tak czy wogule mają ochronę, a sprzedawca co zajęty rozmową przez telefon.

  • Link do komentarza klient środa, 30 grudnia 2020 15:44 napisane przez klient

    Niestety, te maseczki, które wg wielu specjalistów są niepotrzebne, to są jednak doskonałą tarczą dla wszelkiego rodzaju złoczyńców, oszustów i pospolitych złodziei.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane