czwartek, 31 grudnia 2020 20:02

Wypadek w sylwestrowy wieczór

 
W czwartkowych godzinach wieczornych koło Gniezna doszło do zderzenia drogowego. W wyniku tego szosa została zablokowana.

Do  zdarzenia doszło 31 grudnia około godziny 19.30 na drodze powiatowej między Osińcem a Szczytnikami Duchownymi. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy marki Opel na łuku drogi wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo.

Na miejsce zdarzenia przybyły zadysponowane JRG Gniezno i OSP Niechanowo, które zabezpieczyły uszkodzony pojazd oraz miejsce zdarzenia. Podróżujące Oplem dwie osoby opuściły auto o własnych siłach - jednej z nich pomocy udzielił kierowca innego auta, który nadjechał na zdarzenie. Nastepnie poszkodowany trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego.

Na czas prowadzonych działań droga została zablokowana. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

3 komentarzy

  • Link do komentarza Radek piątek, 01 stycznia 2021 12:25 napisane przez Radek

    I drzewo zniszczone. Kto teraz posadzki nowe...

  • Link do komentarza Swiadek czwartek, 31 grudnia 2020 22:55 napisane przez Swiadek

    Czy to prawda że kierujący był pod wpływem narkotyków i policja go pusciła?

  • Link do komentarza Bartek czwartek, 31 grudnia 2020 20:27 napisane przez Bartek

    Pewnie na wódkę się spieszył "Wódkie moje ulubienie..."

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane