sobota, 09 stycznia 2021 09:07

Zaginiony gnieźnianin odnalazł się

 

Zakończyły się poszukiwania zaginionego 72-letniego gnieźnianina - mężczyzna został rozpoznany na terenie Gniezna i wrócił do domu.

Dziś rano, przed godziną 9 na dworcu kolejowym w Gnieźnie jedna z kasjerek rozpoznała iż mężczyzna, który pojawił się w holu stacji to prawdopodobnie poszukiwany 72-letni pan Jan.

Przypomnijmy iż mężczyzna w czwartkowy wieczór wyszedł z domu przy ul. Sobieralskiego bez telefonu i nie było z nim żadnego kontaktu oraz nie było wiadomo, gdzie może się znajdować. 

Jak udało się nam dowiedzieć, po rozpoznaniu mężczyzny na dworcu na miejsce wezwana została policja, która potwierdziła spostrzeżenia kasjerki. 72-latek jest już w domu. Policja i rodzina dziękują wszystkim za pomoc w poszukiwaniach. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane