wtorek, 19 stycznia 2021 07:52

Zapisy do 1 klasy w Językowej Szkole Podstawowej Prymus

  Artykuł sponsorowany

Językowa Szkoła Podstawowa Prymus, działająca w Gnieźnie przy ul. Artyleryjskiej, rozpoczęła zapisy uczniów do klas pierwszych na rok 2021. 

Językowa Szkoła Podstawowa Prymus, mieszcząca się w jednym z najbardziej nowoczesnych obiektów oświatowych na terenie Gniezna i z powodzeniem działająca na tutejszym rynku edukacyjnym, rozpoczyna zapisy na kolejny rok szkolny. W bogatej ofercie placówki kandydaci do klas pierwszych znajdą między innymi:

  • minimum 5 godzin tygodniowo języka angielskiego w maksymalnie 9 osobowych grupach
  • 2 godziny tygodniowo języka rosyjskiego od pierwszej klasy
  • zajęcia dodatkowe w ramach czesnego: szachy, taniec, capoeira
  • dodatkowe godziny edukacji wczesnoszkolnej (ograniczenie zadań domowych)
  • Eureka - zajęcia eksperymentów
  • półkolonie letnie w ramach czesnego
  • rozwijanie kompetencji: kreatywność, współpraca, umiejętność uczenia się, podejmowanie inicjatyw, logiczne myślenie
  • koncentracja na rozwoju uczniowskich pasji 

Zapisy już ruszyły! Zainteresowanych dodatkowymi informacjami zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 668 580 951 lub mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zapraszamy także na stronę internetową Językowej Szkoły Podstawowej Prymus.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane