środa, 13 stycznia 2021 09:25

Poranne dachowanie w Woźnikach

 

W środowy ranek na drodze prowadzącej z Łubowa do Woźnik doszło do dachowania samochodu osobowego. Warunki w regionie na lokalnych drogach od rana nie należa do najlepszych i należy zachować ostrożność.

Do zdarzenia doszło 13 stycznia około godziny 8.30, na wjeździe do wsi Woźniki (gmina Łubowo). Jak wynika z nieoficjalnych informacji, kierujący samochodem osobowym marki Ford wpadł w poślizg na ośnieżonej drodze, po czym pojazd wypadł z jezdni i dachował w przydrożnym rowie.

Na miejsce przybyło zadysponowane JRG Gniezno, które zabezpieczyło rejon zdarzenia - podróżujące autem osoby wyszły z niego o własnych siłach i trafiły pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane