środa, 13 stycznia 2021 16:26

Zderzenie czterech pojazdów na DK15

 
Zderzenie czterech pojazdów na DK15 źródło: OSP Strzyżewo Smykowe

W środowe popołudnie służby zostały powiadomione o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 15 na wysokości Wymysłowa.

Do zdarzenia doszło krótko przed godziną 13 na prostym odcinku drogi krajowej, na pasie w kierunku Trzemeszna. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na szosie doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych i jednego ciężarowego. 

Na miejsce zadysponowano JRG Gniezno, OSP Trzemeszno i OSP Strzyżewo Smykowe, które zabezpieczyły rejon zdarzenia i udzieliły pomocy poszkodowanym do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Pojazdami podróżowało w sumie osiem osób, a ostatecznie jedna z nich została przetransportowana do szpitala na dalsze badania.

Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo przez około 2 godziny. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

źródło: OSP Strzyżewo Smykowe

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane