poniedziałek, 18 stycznia 2021 15:15

Gnieźnianka urodziła pięcioraczki!

 

Wczoraj w poznańskim szpitalu przy ul. Polnej na świat przyszła piątka dzieci - ich matka, mieszkanka Gniezna przebywała w klinice już od pewnego czasu.

O sprawie poinformowało Radio Poznań, które przekazało iż dzieci urodziły się przed terminem. Serwis epoznan.pl podaje dodatkowo, że przyszły na świat przez cesarskie cięcie w 29. tygodniu ciąży - to cztery dziewczynki i jeden chłopiec. Ich matka ma pochodzić z Gniezna. Wszystkie dzieci mają być w dobrej formie.

Z uwagi na mnogą ciążę, matka dzieci od pewnego czasu przebywała już w poznańskim szpitalu i cały czas znajdowała się pod opieką lekarzy. Dzieci obecnie pod opieką lekarzy i z uwagi na niską wagę będą jeszcze przez pewien czas przebywać w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym przy ul. Polnej w Poznaniu. Klinika więcej informacji na temat niezwykle rzadkich narodzin ma podać jutro.

 

7 komentarzy

 • Link do komentarza Pelacha wtorek, 19 stycznia 2021 10:09 napisane przez Pelacha

  Błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej na każdy dzień!

 • Link do komentarza rowerzysta wtorek, 19 stycznia 2021 07:34 napisane przez rowerzysta

  Kiedyś rozdawali mieszkania, teraz może karnety na MPK i basen. Osobiście uważam, że miasto czy powiat powinno wyciągnąć pomocną dłoń. Gratulacje dla rodziców i zdrowia dla dzieci i mamy.

 • Link do komentarza Regi poniedziałek, 18 stycznia 2021 20:36 napisane przez Regi

  Zycze dużo zdrowia Mamie i Jej Pociechom . Moje gratulacje dla całej rodziny i wytrwałości w wychowaniu na mądrych kulturalnych spełniających się w życiu ludzi. Myśle , ze władze miasta staną na wysokości zadania.

 • Link do komentarza Blondi poniedziałek, 18 stycznia 2021 20:05 napisane przez Blondi

  Gratulacje , Zdrówka dla Pociech i Mamusi

 • Link do komentarza Kibic poniedziałek, 18 stycznia 2021 19:31 napisane przez Kibic

  No jakby to powiedzieć dla rodziców to duże wyzwanie. Gratuluję, oby maluszki szybko wróciły do rodzinnego domu.

 • Link do komentarza Miki poniedziałek, 18 stycznia 2021 19:04 napisane przez Miki

  Ale familia ;) Tatuś się postarał ;) Gratulację ;)

 • Link do komentarza mieszkaniec poniedziałek, 18 stycznia 2021 16:24 napisane przez mieszkaniec

  Gratulacje! No to się prezydent miasta na pewno wykaże!

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane