piątek, 22 stycznia 2021 22:32

Zderzenie dwóch aut na ul. Kostrzewskiego

 

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w piątkowy wieczór na skrzyżowaniu ul. Kostrzewskiego i Kokoszki.

Do zdarzenia doszło 22 stycznia, przed godziną 22. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy jadący od strony ul. Wrzesińskiej na łuku drogi uderzył w Chevroleta znajdującego się na lewoskręcie w kierunku ul. Kokoszki. W wyniku tego pierwszy z pojazdów przemieścił się na jezdni i zatrzymał kilkadziesiąt metrów dalej.

Na miejsce przyjechały zadysponowane dwa zastępy JRG Gniezno, które zabezpieczyły rejon zdarzenia oraz rozlane na jezdni płyny eksploatacyjne. Przybyły zespół ratownictwa medycznego opatrzył jedną osobę podróżującą pierwszym z aut, ale nie wymagała ona hospitalizacji. 

Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo.

2 komentarzy

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane