wtorek, 26 stycznia 2021 08:29

Utrudnienia w centrum

 

PWiK informuje o zamknięciu przejazdu ul. Łącznica między ul. Grzybowo a ul. 3 Maja. Kierowcy muszą wziąć pod uwagę objazd.

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. informuje iż ze względu na prace naprawcze prowadzone na sieci wodociągowej w ul. Łącznica zostanie ona wyłączona z ruchu drogowego.

Zamknięcie ulicy  nastąpi we wtorek 26 stycznia br. w godzinach od 8:30  do 16:00. W związku z tym kierowcy chcący wyjechać z tej części miasta zmuszeni będą do korzystania z przejazdów przez ul. Żuławy lub przez ul. Grzybowo w kierunku ul. Dąbrówki. 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane