wtorek, 26 stycznia 2021 18:57

Poranne zdarzenie przy S5

 
Poranne zdarzenie przy S5 źródło: OSP Łubowo

We wtorkowy ranek służby zostały powiadomione o wypadku drogowym, do jakiego miało dojść na drodze serwisowej prowadzącej wzdłuż S5.

Do zdarzenia doszło 26 stycznia, około godziny 7. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na drodze serwisowej prowadzącej od węzła Czerniejewo w kierunku Wagowa, tuż przy S5, samochód osobowy zjechał z jezdni i wpadł do rowu, przewracając się na bok.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Łubowo i JRG Gniezno. Po dotarciu zastano kierującego pojazdem siedzącego już w pojeździe przejeżdżającej w pobliżu obsługi S5. Po udzieleniu pomocy przedmedycznej został przekazany zespołowi ratownictwa, który następnie przetransportował go na dalsze badania do szpitala. 

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Ruch na drodze odbywał się jednym pasem.

źródło: OSP Łubowo

 

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane