piątek, 29 stycznia 2021 18:30

Dachowanie pod Gnieznem

 

W piątkowe popołudnie służby zostały poinformowane o wypadku drogowym, do jakiego miało dojść na szosie między Gnieznem a Żelazkowem.

Do zdarzenia doszło 29 stycznia, tuż przed godziną 18. Wówczas to do służb wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem samochodu osobowego na drodze prowadzącej z Gniezna do Witkowa, tuż przed Żelazkowem.

Na miejsce zadysponowano zastępy OSP Niechanowo oraz JRG Gniezno. Po dotarciu na miejsce okazało się, że doszło do dachowania samochodu osobowego marki Toyota Yaris, którym kierowała kobieta. Poszkodowana została decyzją zespołu ratownictwa medycznego przetransportowana do szpitala.

Okoliczności zdarzenia ustali policja. Na czas prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane