wtorek, 02 lutego 2021 08:05

Nowy dyrektor Wydziału Inwestycji w Starostwie Powiatowym

 

Od 1 lutego br. stanowisko dyrektora Wydziału Inwestycji w Starostwie Powiatowym objął dotychczasowy Inspektor Nadzoru Budowlanego.

Jak poinformowało Starostwo Powiatowe, od 1 lutego 2021 roku funkcję dyrektora Wydziału Inwestycji Starostwa Powiatowego w Gnieźnie objął Maciej Brzuszkiewicz.

Nowy dyrektor pracował wcześniej między innymi jako Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego (od 2018 roku). Jest absolwentem Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Poznańskiej o specjalności Budownictwo - Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie. Ukończył również studia podyplomowe Prawa Gospodarczego na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Jak ostatnio poinformowano, Starostwo Powiatowe planuje zrealizować w najbliższych latach kilka kolejnych inwestycji, które mają mieć zasadnicze znaczenie dla funkcjonowania jednostek podległych temu samorządowi.

 

1 komentarz

  • Link do komentarza Wyborca wtorek, 02 lutego 2021 08:26 napisane przez Wyborca

    A kto teraz będzie inspektorem nadzoru. W środku zimy powiat pozostawia puste stanowisko. Ciekawe.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane