czwartek, 04 lutego 2021 13:16

Przez nerwy wpadli z narkotykami

 
Przez nerwy wpadli z narkotykami źródło: KPP Gniezno

W minioną środę, podczas kontroli prowadzonej przez policjantów na terenie gminy Trzemeszno, ujawniono narkotyki. W sprawie zatrzymano dwóch młodych mężczyzn.

W środę, 3 lutego 2021 roku w godzinach popołudniowych, funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzemesznie, podczas służby zauważyli volkswagena zaparkowanego w Wymysłowie.  W środku znajdowało się dwóch mieszkańców Trzemeszna w wieku 32 i 35 lat.

Nerwowe zachowanie kierowcy i pasażera zwróciło uwagę funkcjonariuszy, którzy postanowili sprawdzić, co jest powodem nietypowej reakcji mężczyzny. Okazało się, że mężczyźni posiadali przy sobie niewielkie ilości amfetaminy (ponad 2 gramy). W związku z tym zostali zatrzymani. W trakcie dokładnego przeszukania pomieszczeń mieszkalnych u 32-latka policjanci znaleźli kolejne narkotyki, a dokładnie prawie 25 gramów marihuany.

Zarówno 35-latek jak i 32-latek usłyszeli zarzut posiadania narkotyków. Grozi im kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

1 komentarz

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane