wtorek, 09 lutego 2021 09:48

Poranne zderzenie w Lesie Jelonek

 

We wtorkowy ranek służby zostały powiadomione o zderzeniu dwóch samochodów, do którego doszło na szosie między Gnieznem a Żelazkowem.

Do zdarzenia doszło 9 lutego po godzinie 9. Wówczas to wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na szosie prowadzącej przez Las Jelonek, tuż pod Gnieznem. 

Na miejsce zdarzenia zadysponowano OSP Niechanowo oraz JGR Gniezno. Po dotarciu pierwszego z nich zastano samochód marki Opel Astra i Opel Meriva po zderzeniu czołowo-bocznym, w wyniku którego jedno z aut wpadło do rowu. Jak się okazało, kierującym pojazdami nic się nie stało i nie była potrzebna pomoc medyczna.

Na czas prowadzonych działań na tym odcinku wprowadzony został ruch wahadłowy do czasu usunięcia pojazdów z drogi. Okoliczności zdarzenia ustali policja.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane