poniedziałek, 15 lutego 2021 16:16

Potrącenie 17-latka na al. Reymonta

 

W niedzielny wieczór na al. Reymonta doszło do potrącenia młodego chłopaka, przechodzącego przez przejście dla pieszych.

Do zdarzenia doszło 14 lutego, około godziny 18.30. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący samochodem osobowym marki Skoda, 39-letni mieszkaniec Gniezna jadąc al. Reymonta w rejonie skrzyżowania z ul. Wierzbiczany nie ustąpił pierwszeństwa i potrącił na przejściu dla pieszych 17-letniego pieszego.

Poszkodowany został przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Kierującemu Skodą policjanci zatrzymali prawo jazdy. Policja wyjaśnia okoliczności potrącenia.

źródło: KPP Gniezno

2 komentarzy

  • Link do komentarza Slawek poniedziałek, 15 lutego 2021 17:25 napisane przez Slawek

    Zapier@#$ i nie zauważył, w każdym aucie powinni montować monitoring prędkości to wypadków by nie bylo

  • Link do komentarza szofer poniedziałek, 15 lutego 2021 16:52 napisane przez szofer

    Al. Reymonta to jedna z niewielu ulic w Gnieźnie jest czteropasmowa, więc niektórzy mistrzowie kierownicy prują po niej , jak wyczynowcy.

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

m

Ostatnio dodane