środa, 17 lutego 2021 10:02

Ślisko na drogach - auto uderzyło w drzewo

 

Od środowego rana na drogach i chodnikach jest wyjątkowo ślisko - wszystko przez zamarzające opady deszczu. Niedaleko Strzyżewa Kościelnego doszło już do groźnego zdarzenia.

Zgodnie z wczorajszym ostrzeżeniem meteorologicznym, od rana notowane są opady deszczu, które miejscami przy zetknięciu z ziemią zamieniają się w lód. Na różnych odcinkach drogi zamieniają się w lodowiska.

Do zdarzenia drogowego doszło 17 lutego już przed godziną 9 w Ganinie na szosie prowadzącej ze Strzyżewa Kościelnego w kierunku Strzyżewa Smykowego. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, samochód osobowy jadący na łuku drogi wpadł w poślizg, po czym zjechał z jezdni i uderzył w drzewo - na szczęście pojazd wcześniej wytracił prędkość.

Na miejsce zdarzenia przybyły OSP Strzyżewo Smykowe oraz JRG Gniezno. Osoba kierująca Fiatem trafiła pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Dokładne okoliczności zdarzenia ustali policja.

1 komentarz

  • Link do komentarza Radek środa, 17 lutego 2021 10:43 napisane przez Radek

    A drogowcy dalej zaskoczeni . . .

Skomentuj

W związku z dbałością o poziom komentarzy, prowadzona jest ich moderacja. Wpisy wulgarne, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane CAPS LOCKIEM), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Ponadto prosimy nie umieszczać wklejonych obszernych tekstów, pochodzących z innych stron, do których to treści komentujący nie posiadają praw autorskich. Ponadto nie są dopuszczane komentarze zawierające linki do serwisów, prowadzonych przez wydawców innych lokalnych portali.

Ostatnio dodane